МОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ТЕХНОЛОГІЇ «ПЕРЕВЕРНУТИЙ КЛАС» В НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ

Автор(и)

  • Юлія Вадимівна Бондаренко студентка НПУ ім. М.П.Драгоманова

Анотація

Технологія «Перевернутий клас» використовується на уроках в навчальних закладах з метою підвищення інтересу та мотивації до навчання в учнів, а також вихованню в них якостей лідера. Метою дослідження є застосування технології «перевернутий клас» в навчальному процесі. Завданням дослідження є визначення доцільності використання технології в загальноосвітніх закладах, з метою диференціації навчального процесу. Об’єктом дослідження є технологія «перевернутий клас», предметом дослідження є учні та вчитель. У дослідженні використанні рекомендації викладачів, які мають досвід роботи з даною технологією. Результатом дослідження є поради, виділено переваги та недоліки використання технології «перевернутий клас» для навчання учнів.

Посилання

Перевёрнутый класс [Електроний ресурс], [Веб-сайт] – Електронні дані. – Київ. 2015. Режим доступу http://pedsovet.org/forum/index.php?autocom=blog&blogid=5049&showentry=29479.

##submission.downloads##

Опубліковано

2015-06-12

Як цитувати

Бондаренко, Ю. В. (2015). МОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ТЕХНОЛОГІЇ «ПЕРЕВЕРНУТИЙ КЛАС» В НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ. Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, (2). вилучено із https://e-journals.npu.edu.ua/index.php/ikt/article/view/64

Номер

Розділ

Освітні вимірювання